Sala Weselna Kaszuby
 Strona Główna
 Info o obiekcie
 Sala weselna
 Konferencje
 Imprezy - dzieci
 Kontakt
 Cennik
 Menu weselne
Fotoalbum
Słupsk - Sala weselna, bankietowa na Kaszubach, Dom Weselny

Organizujemy wesela, przyjęcia, bankiety, komunie, stypy

Wesele to nieodłączny element najpiękniejszego dnia w życiu każdej Młodej Pary i jej najbliższych. Dzień ten powinien obfitować w radość i szczęście, pełen dobrej i atrakcyjnej zabawy, nie stanowić zaś napięcia i stresu związanego z oprawą całej uroczystości.
Wiemy zatem jak sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Proponujemy Państwu przyjęcie weselne z dala od zgiełku, w otoczeniu pięknego krajobrazu – wśród zieleni, kwiatów, przy fontannie, stawie i śpiewie ptaków. Cały teren Pensjonatu w tym wyjątkowym dniu jest do państwa dyspozycji, łącznie z tarasem widokowym na najbliższą okolicę.

Goście, oprócz przebywania na sali balowej, mogą zaczerpnąć oddechu na świeżym powietrzu, przespacerować się nad staw lub odpocząć na ławeczkach przy fontannie. Tym samym Państwo Młodzi mogą wykonać sobie piękne pamiątkowe zdjęcia w plenerze (możemy polecić dobrego fotografa).

Młode mamy bawiące się na weselu mogą skorzystać z usług opiekunki dziecięcej. Starsze dzieci mogą pobawić się na podwórku, a nawet zagrać w piłkę, babinktona, tenisa, berka lub poskakać na dmuchanym zamku.

W sezonie letnim organizujemy wesela do 170 osób, zaś poza sezonem do 110 osób. Koszt przyjęcia z poprawinami kształtuje się w granicach 160 zł/os.
Bez poprawin 130 zł/os. Posiadamy 45 miejsc noclegowych (25 stałych + 20 dostawek), apartament dla nowożeńców gratis.

Proponujemy różne wystroje sali: kwiatowy, balonowy, wiejski. Na życzenie klienta dodajemy wóz starnicki z wiejskimi wyrobami typu kiełbasy, mięsa pieczone z chrzanem, pasztet, smalec z ogórkami, żur.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i gotowi podjąć każde wyzwanie.

Dom Weselny Kaszuby

Słupsk wesele

sala na wesele

Sala Weselna


Copyright © Słupsk strony internetowe All rights reserved.